,,vstávej Otroku !

První Rande V praze – Jak Ho Nepokazit

Dost Moniko, teď Roman.. Petr sedel vedle ní, pozoroval mě a pomalu si přejížděl rukou po jeho ztopořeném penisu…taky byl úplně vyholenej a penis vypadal opravdu úctyhodně. Libi se ti Monča Romane? Za chvilku jsme stáli před domem, kde v podkroví měl Petr svůj byt. Jestli si to hodně přeješ, já ti to přání splním. Roman slíbil, že pro mě udělá cokoliv, tak teď může… Romane pojď sem k nám… klekni si na kolena a koukej se zblízka na to jak mi ho Monika pěkně umí kouřit. Než jsem stačil cokoliv udělat měl jsem v puse Petrovo penis a Petr držíc mě za hlavu určoval rychlost a hloubku jeho penisu v mé puse… Byl to takovej šok, že jsem se nezmohl na jakýkoliv odpor… No vidíš jak ti to jde, Monika tě to pěkně naučila… Mončo, můžeš mu dát pusu, za to jak se snaží kouřit moje péro… Monika chytla rukou Petrovo penis, vysvobodila mou pusu a začala mě znovu vášnivě líbat… po chvilce mi sama znovu strčila penis k puse a Petr už znova tlačil mou hlavu jeho penisu naproti. No docela mě to překvapilo a přiznám se, že v první chvíli jsem se toho lekl. Monča měla krásně tvrdé prsa, asi tak trojky, krásně opálené tělo od letního sluníčka a malou náušničku v pupíku. Byt to byl moc krásnej, obrovské místnosti, poměrně luxusně zařízen. V obýváku jsme sedli na světlou koženou sedačku a už se objevil Petr s lahví whisky, ledem a nějakým slaným pečivem a buráky. Petr si mě všiml a řekl, ať se posadím do křesla naproti, že se můžu na ně dívat… stolek byl již stranou, tak jsem měl krásnej výhled z první řady.. pohodlně jsem se rozvalil na křesle a pomalinku si začal honit pero… Co to děláš Romane? S Monikou jsem často sedával a probírali jsme život , včetně sexu a našich partneru.

sex seznamka

A aby sis pamatoval,že patříš mě.Děvko jedna nevěrná! Jdu si něco koupit."To už ale dělám něžně a s pěnou.Líbí se mu to. Přicvakla jsem vodítko a odvedla ho do klece.Zacvakla dvířka a vodítko přivázala k mříži tak,aby na mě viděl. Odešla jsem do města.Vrátila jsem se až v jednu odpoledne. ,,Vstávej otroku ! Vylezla jsem z vany.Vstal na čtyři a díval se,jak se utírám. Nasadila jsem mu kuklu.A nechala jeho tělo chvíli ležet a odešla.Za hodinu se vracím a nesu si sebou pár pomocníků. Mezitím,ale jiné potvůrky už lezly po těle mého otrůčka a on začínal být neklidný.Položila jsem mu na koule mravence,které jsem našla.

sex seznamka

Sex Seznamka teplice

Bylo napjaté ticho. Měly svoje zadky rády. V kalendáři právě Milan vytrhl dvacátý červen. V restauraci jí to Robert vysvětloval u kuchyňské linky. Odvedl jsem ji tedy stranou, poradil jí a vysvětlil jí co a jak. Milan se stále nemohl zabořit celý. Každá se musela postavit do vany, předklonit, nechat se pořádně umýt a přitom si roztahovat rukama půlky. Můj blesk ji oslnil a tak zavřela oči. Marcela si mazala řiť lubrikační mastí, Magda do ní strkala dva prsty, Leona si zavedla do análu tubu s gelovou pastou a celou ji tam vymačkala, zatímco Simona si tam nasoukala vaginální prezervativ. Zdenička poslušně kývla. Napřed zvolna, ale zrychloval a vnikal stále hlouběji. Seznámili jsme se s ní na Internetu a navrhli jí tuhle párty.